Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

BEZ MONTAŻU: kulisy Mazovia Rawa Maz. - Widzew Łódź - Z DRONA

 
Przedstawiamy pozasportowe widoki nagrane dronem w Rawie Mazowieckiej przed meczem, w przerwie i po meczu RKS Mazovia Rawa Mazowiecka - Widzew Łódź. Wszystko zostało wrzucone bez większej obróbki i montażu - jest to SUROWY wycięty materiał z tego meczu. Skrót meczu można znaleźć tutaj: youtube.com/watch?v=-z68rjx9ElE A zmontowane, oficjalne kulisy tutaj: youtube.com/watch?v=jD4nk6txGRM Operatorzy "Flight Level" posiadają wszelkie uprawnienia do komercyjnego nagrywania za pomocą drona. Polecamy się na różne okoliczności, czy to filmowania dla biznesu. Filmowanie z powietrza Rawa Mazowiecka i okolice. flightlevel.pl

 


"Flight Level" - filmowanie z powietrza
 
Data pliku video: 2016-06-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawski

  Powiat rawski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Rawa Mazowiecka. W jego skład wchodzą gminy: Rawa Mazowiecka (gmina miejsca), Biała Rawska, Cielądz, Rawa Mazowiecka (gmina wiejska), Regnów, Sadkowice. Na obszarze 646 km² mieszka niespełna 50 tys. osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 76,82 os./km².

  Mieszkańcy i odwiedzający mogą tu liczyć na pełne pięknych widoków spacery. Zapewni je zabytkowa aleja. Wybrać się można także na ścieżkę rowerową, która łączy ark miejski z tamą na zalewie Tatar lub przejechać się kolejką wąskotorową pamiętającą czasy pierwszej wojny światowej.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola