Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WidzewTV: (DRON) Kulisy meczu Mazovia Rawa Maz. - Widzew Łódź - RAWA MAZOWIECKA Z DRONA

 
Przedstawiamy materiał pozasportowy z meczu wyjazdowego Widzewa w Rawie Mazowieckiej. Skróty z tego meczu nagrane za pomocą drona znajdziecie Państwo na innym filmie na kanale WidzewTV. W materiale przedstawiono wiele ujęć Rawy Mazowieckiej, głównie okolic stadionu RKS Mazovii oraz Zamku Książąt Mazowieckich. Są również panoramy Rawy Maz. z wysokości ok. 200 m nad ziemią. Pokazujemy również fragmenty oprawy, za którą stała FC Rawa Mazowiecka. Film powstał dla WidzewTV, a wykonał go Oficjalny Partner Klubu - Agencja Interaktywna "Flight Level", zajmująca się m.in. nagrywaniem meczów z powietrza. Agencję Interaktywną "Flight Level" flightlevel.pl Zapraszamy do polubienia na Facebooku: facebook.com/AgencjaInteraktywnaFlightLevel Operatorzy posiadają komplet uprawnień do wykonywania lotów komercyjnych.

 


Widzew TV
 
Data pliku video: 2016-06-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawski

  Powiat rawski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Rawa Mazowiecka. W jego skład wchodzą gminy: Rawa Mazowiecka (gmina miejsca), Biała Rawska, Cielądz, Rawa Mazowiecka (gmina wiejska), Regnów, Sadkowice. Na obszarze 646 km² mieszka niespełna 50 tys. osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 76,82 os./km².

  Mieszkańcy i odwiedzający mogą tu liczyć na pełne pięknych widoków spacery. Zapewni je zabytkowa aleja. Wybrać się można także na ścieżkę rowerową, która łączy ark miejski z tamą na zalewie Tatar lub przejechać się kolejką wąskotorową pamiętającą czasy pierwszej wojny światowej.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola