Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAŚLUBINY I WESELE ANGELIKI I DOMINIKA Rawa Mazowiecka

 
Foto Video OMEGA PRO Kowalczyk tel: 601 076 526 Firma Video-Foto "OMEGA Pro" Kowlczyk istnieje z myślą o profesjonalnym i nietuzinkowym rejestrowaniu życiowych zdarzeń. Moimi klientami są osoby , które pragną otrzymać pamiątkę z najwspanialszych chwil swojego życia. Pamiątki owe klienci otrzymują w postaci filmu w formatach DVD lub wysokiej rozdzielczości Full HD na płytach Blu-ray Disc oraz fotografii reportażowej i plenerowej.Działalność moją oprócz standardowego podejścia do tematu cechuje bardzo ścisła współpraca z klientami polegajaca na uwzględnieniu ich kreatywności. Krótko mówiąc staram sie spełnić w miare możliwości technicznych wszelkie pomysły klientów tak aby w najwyższm stopniu zaspokoić ich potrzeby. Zapraszam do współpracy. Tel 601 076 526

 


OMEGA PRO KOWALCZYK
 
Data pliku video: 2018-02-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawski

  Powiat rawski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Rawa Mazowiecka. W jego skład wchodzą gminy: Rawa Mazowiecka (gmina miejsca), Biała Rawska, Cielądz, Rawa Mazowiecka (gmina wiejska), Regnów, Sadkowice. Na obszarze 646 km² mieszka niespełna 50 tys. osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 76,82 os./km².

  Mieszkańcy i odwiedzający mogą tu liczyć na pełne pięknych widoków spacery. Zapewni je zabytkowa aleja. Wybrać się można także na ścieżkę rowerową, która łączy ark miejski z tamą na zalewie Tatar lub przejechać się kolejką wąskotorową pamiętającą czasy pierwszej wojny światowej.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola